deli mi ne

cevaplanabilir entry
youtube’da deli mi ne adlı kanalın sahibi olan fester abdü denilen şahıs, dün istanbul’da oynanan chelsea-liverpool maçında üstünde ‘fuck off’ yazılı bir tişörtle sahaya girdi.
şahsın sosyal medya üzerinde bu kadar takipçisinin olması, kimleri izlediğimiz konusunda bir daha düşünmemiz gerektiğini gösteriyor.
Gerçek bir taşralıdan beklenen hareket, bunların doğal seleksiyon ile elenmesi gerekirken üstüne kitle sahibi oluyorlar. temennim hapis yatmasıdır. Gerçi o da artık adam etmez.
edit: imla kuralları
örnek bir ceza gelmesi şart.
hadi işletin işte şu kanunu da(6222) ne kadar samimi olduğunuzu görelim.
al sana kanun maddesi
izlenme yapacak prim yapacak diye saçma sapan hareketlere kalkışan biri. bunun gibi adamlara bu kadar ilgi alaka gösterilirse kendilerini her şeyi
yapabilecek tipler olarak görmeleri normal. aynı zamanda benim için emre durmuş 'u da bitirmiş heriftir. hadi bu deli mi ne primci bir herif. ne ülkenin prestiji umrunda ne 40 yılda bir yapılan bu segmentteki organizasyonlar umrunda. ya sen değil misin ben gezginim diye tüm dünyayı gezen? gezginlik ne zamandan beri kendimizi bu kadar küçük düşürmek oldu? hepimiz o herifin sahaya atlayışını emre'nin storylerinden izledik. yıllardır takip ettiğim emre durmuş aynı şekilde dünkü olayla kendini bitirmiştir. ikiniz beraber şampiyonlar ligi finalindeydiniz ispanya'da. ne oldu anam, orada yapmak yemedi mi?
kendisi dünkü hareketinden sonra yerden yere vurulmuştur. bu minval üzerine kendisine evlerinin önü boyalı direk şarkısını armağan ediyorum.
14 ağustos 2019 chelsea-liverpool maçında sahaya giren gereksiz.
bu adama derhal 6222 numaralı kanunun öngördüğü en ağız cezanın verilmesi gerekir.
bu işler çocuk oyuncağı mı be? azıcık kalıbınızın adamı olun.