decathlon'un türkiye'nin en iyi mağazası olması

/ 5
bazılarına göre doğru bir tespittir. gayet kaliteli f/p ürünleri bulunan markanın fiyatlarının hala türkiye standartlarının altında kalması ve gezginler için biçilmiş kaftan olması durumudur.
kapısından içeri adım atar atmaz beni mutluluktan sarhoş eden yegane mağazadır. sporcunun, maceracının aynı zamanda çocuklu ailelerin uğrak yeridir. gerçekten de f/p ürünleriyle ünü yaygındır.
Tam olarak doğru olmayan çıkarımdır. Decathlon Türkiye'de kampçılar gezginler için (bkz: lcw) tadındadır. Sattıkları malların hepsi orta ömürlü malzemelerdir. Sonuçta (bkz: the north face) (bkz: columbia) gibi mağazalarda ülke sınırları içinde bulunmaktadır ve bu konuda çok daha deneyimlidir.
1 sene decathlon'da quechua departmanında çalışmış bir iktisatçı olarak fiyat/performans açısından doğru olduğuna inandığım tespit.
eğer isterseniz solomon, colombia gibi ürünler de alabilirsiniz.
Uygun fiyat ile sporcuların yüzünü güldürdüğü bir gerçektir.
Bazıları için evet ancak her keseye uyduğunu ve o fiyata o kalite mevzuna düştüğüm bir mağazadır. Ancak genel olarak iyi şeyler mevcut.
Şenliklerde , kamplarda kullanılan çadırların yarısından fazlasının decathlon'dan alınmış olması , kamp ürünlerinde f/p olarak en iyisi olduğunu kanıtlamaktadır bence.
Yaz sıcağında bim'e hiç girmemiş yazar tespiti.

Üstelik barbunya pilaki de ucuz.
/ 5