david beckham

manchester united'ın efsane 7 numaralarından, yakışıklı, karizmatik eski futbolcu.
frikik ustasıdır. psg'de futbolu bırakmıştır. genelde kızların istediği bir numaralı erkek modelidir. harbiden yakışıklı adam
Üstteki entry düzeltmek adına Beckham City'de değil, Paris sg'de bırakmıştır. Duran top ustası, aktör, manken, kupa şovalyesi. Ama bana biraz overrated oyuncu gibi geliyor.
üstteki entry i düzeltmek adına, beckham futbol anlamında overrated değildir, oynadığı dönemi yakından izlemiş birisi olarak, gerek frikikleri gerek takımı kurtardığı maçlar, ayrıca ingiltere milli takımında yaptığı işler onu dönemin yıldızlarından biri yapmıştır.

overrated sanılmasının ve aslında overrated olmasının sebebi eşi victoria beckham sayesinde magazinde oldukça fazla yer bulması, abd'ye giden avrupalı yıldızlar hareketinde başı çekenlerden biri olması ve o dönem için genç kızların sevgilisi olması onu en tanınan futbolculardan biri yapmıştır ve bunda futbolunun payı %30 falandır. yenge sağolsun.
O yakışıklılıkla o üst düzey futbolu nasıl oynadığını merak ettiğim oyuncu, helal olsun. Bizim Arda'nın o kadar yakışıklı olduğunu düşünsenize.
beckham futbol anlamında ne balondu nede aman aman bir topçuydu. magazinselliği futbolun üstündedir. yıldız futbolcu mudur ? evet, yıldız oyuncudur.
efsane midir ? kesinlikle efsane değildir.
yetenekli bir adamdır,çok iyi bir sağ ayaktır.çok iyi frikik kullanır ama o dönemde bile en iyi frikikçi yada pasör değildi


not : oynadığı dönemi ben de yakından izledim