counterstrike 1.6

Keleşin çıkardığı o ses.
Awp ile birini vurduğundaki o his.
M4a1 in susturucu sesi.
Deagle nin kafada patladığı an.
Ö ve Ç yaparak şarjör doldurmak.

İşte günlük stresimi böyle atıyorum işe yarıyor tavsiye ederim
oyunyoneticisi sitesinden indirildiğinde online olarak çok rahat yüzlerce server bulabileceğiniz,gözümde efsaneleşmiş CS sürümüdür.
okuldan kaçıp counter strike oynamayan yoktur. Devamsızlığın 20 gün olduğu zamanlarda (şimdi bu sınır kaç gün bilmiyorum) 19.5 günü oyun için feda edilmiştir.
1999 senesinde başlayan serüven.hala sürükleyici bir oyundur.oyunun yaş kitlesi ve ortamı her ne kadar düşük seviyede de olsa arkadaşlarınızla oynadığınızda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.(bkz: oyunyöneticisi) sunucu sağlayıcı olarak isim yapmış olsa da zamanla popülaritesini yaşanan lag ve ping sorunlarıyla başka sunuculara kaptırmıştır.oyun yöneticisi desteğin sorumsuz ve ilgilenmez tavırları ile buradan destek selim'e saygıl... onun neyse oynayın gari.
Vay be. Çocukluğumu verdiğim oyun. Ben bi tek oyun olarak oynadığım da en güzel hislerimi ve yaşantılarımı 1.6 oynarken alıyorum. Hani annenin veya babanın cüzdanından para alıp arkadaşlarınla internet cafe ye kaçardın ya belki de o heyecanlı dakikaların anıları. Şimdi yok ki bizim gibiler annelerinin veya babalarının cüzdanından para araklıyip internet kafeye kaçan çocuklar.
lise yıllarımı verdiğim hayatımı değiştiren hatta bu sözlüğü bulmamı sağlayan oyun
bu oyunu oynamayan kişi ben çocukluğumu yaşadım demesin bu oyun çocukluğumuzdan bir anıdır.