couch evinde karşılaşılan sıkıntılar

/ 7
Çok titiz bir couchunuz varsa evde parmak izi bırakmamak için kol ve bacaklarınızı alüminyum folyo ile kaplamak durumunda kalabilirsiniz.
çok fazla uzun süredir beklemiş bulaşık. Bakın tenzih ederek söylüyorum ama bazı insanlar evlerinde sadece bulaşık yıkatmak için couchluk yapıyormuş gibi düşünüyorum. 1 buçuk sene önce Aydın'da bir gece vakti yolda kaldım post açtım 1 ya da 2 saat içinde zar zor birisi aldı beni evine çok minnettarım binlerce kez teşekkür ederim çünkü o gece o mutfakta yaşadıklarımdan sonra Afrika'ya aşısız girebilirim.
aşırı derecede pis bir evle karşılaşmıştık. Gece arkadaşımın bacağına bir şey dokunmuş sürekli, cinlendik galiba...
brugge' a gelmisim cok naif ve su gibi bir sehir. couchumun evini bulmaya calisiyorum bin bir zorlukla bulmusum, konumu fena degil, kapidan iceri girdim ve nefesimi tuttum o derece. ilk dedim hayir ben bu evde kalamam bir ev bu kadar mi bu kadar mi pis kokabilir yani havasiz ama dert havasiz olmasi degil bilmiyorum yani camlari acsan da gececek bir durum degil, tuvalet gibi kokmuyor ama anlatamayacagim derecede yogun ve agir kokuyor. gitmeyi dusundum ama gidecek yer olmayinca pasa pasa kalmak zorunda kaldim. bir tuvalete girdim aman allah'im neyse psikolojiniz bozulmasin.

nefesimi tuta tuta evde oturuyordum ama zamanla alisiyorsun sonra yattigim yerin cati penceresi vardi yildizlara bakiyordum, oyle uyuyordum, o beni sadece mutlu etti bu evde o koku ve temiz ortaminin t'sinin olmamasindan sonra.
Couchunuz uyuduktan sonra suyun onun odasında kaldığını fark etmek.

Daha acısı var mı?
couchunuzun uyuyakalıp sizi soğukta birkaç saat dışarıda bekletmesi.
Couch evinde kaldığınızda özellikle temizliğe ekstra dikkat etmelisiniz. Kullandığınız eşyaları izin alarak kullanmalı ve işiniz bittikten sonra aldığınız şekilde yerine koymalısınız. Çok samimi değilseniz evde tek kalma taraftarı olmayın. Zira bazı kötü niyetli insanlar size iftira atabilirler. Samimiyet seviyeniz ne olursa olsun misafir olduğunuzu unutmayın. Eve girdiğiniz ve çıktığınız haller aynı kalmalı hatta ev dağınık ya da pisse toparlayarak küçük jestler yapabilirsiniz. Couchluk felsefesi sadece barınma ihtiyacı değildir, insanlarla tanışmak ve kaynaşmak için oradasınız unutmayın. Eve söylediğiniz saatte gidin söylenen saatte çıkın ve habersiz başka insan almayın, çağırmayın.
/ 7