como gölü

isviçrenin sınırında, italya'nın içinde şirin bir göl,

bu yaz gittim ve resmen hayran kaldım, doğa ve göl severler için biçilmiş kaftan. manzara harika nasıl ve neyle fotğraf çekerseniz çekin kart postallık oluyor resmen. gölü dillere destan. silvio berlusconi nin de oralarda bir yerlerde evinin olduğu söyleniyor. milanoya plan yapanların kesinlikle uğraması gereken bir yer, eğer yolunuz buraya düşerse mutlaka bir tekne kiralayıp gölde gezintiye çıkın gölün ve muhteşem doğanın karşısında tamamen kendinizden geçin. benim tekne kiraladığım yer "Boat rental with driver - Rent motor boat with driver
Noleggio Barca con conducente - Rent motor boat with driver (prenotazione Telefonica Obbligatoria)" fiyatlar ise 5 kişilik tekne 75€ 7 kişilik tekne 90€ 8-9 kişilik tekne 100€ pek fazla kalabalık olmamasından dolayı galiba çok fazla bilinmiyor ama mutlaka yapılması gereken bir aktivite bu arada tekneyi size kiralarken yanında sürecek kimse olmuyor kiralayan kişi size tarif ediyor ve devam ediyorsunuz. göle girmek isterseniz biz girdik ama kenarlar da değil tekneyi gölün ortasında durdurup yüzebilirisiniz temizlik konusunda bir sıkıntısı yok ancak kenarlardan girenleri görmedim sahil kısmı var mı ben bilmiyorum.
italya için söylenen diğer her şey burası içinde geçerli olduğumu için onları yazmıyorum buraya.

ben yarım günden biraz fazla kaldım ama en az bir tam günü hatta kafa dinleme tatili için gidilirse birkaç günü çok rahat geçirirsiniz.