coinbulb

herhangi bir maddi riske girmeden reklama tıklayarbitcoin'den çok ekmek yiyen var, benim neyim eksik diyenler için risk almadan 3-5 kuruş kazanılabilecek bir alternatif/satoshi kazanma sitesi. (bkz: satoshi)

ilgili websitesinde "payment proof" bölümünde, yapılan ödemelerin tarihçesi de sergileniyor. ayrıca birkaç youtube videosunda da tavsiye eden kişiler de var. (ne kadar güvenilir bir bilgi olmasa da hiç yoktan yeğdir diyorum)

gün içerisinde sadece çıkan reklamlara tıklayarak (herbir reklam yaklaşık 10 saniye sürüyor) yaklaşık 35-40 tl bandında para kazanmanız mümkün. yalnız bunun için eğer referans link ile arkadaşlarınızı bu sisteme dahil etmezseniz yaklaşık bir sene beklemeniz gerekecek. çünkü sizden bir o gün kadar reklamlara tıklamanız talep ediliyor.

izlediğiniz videolar için size 0.00003 satoshi verilirken, tahsilat yapabilmeniz için 0.15'e kadar beklemeniz gerekiyor. (gün içerisinde aşağı yukarı kazanabileceğiniz satoshi ile bir yıla tekabül eder)

peşinen ilgili arkadaşlara şunu da söyleyeyim: "ya bu referansta iyi satoshi kazanma fırsatı var fake adres açar ordan referansları da paslarım iyisi mi" derseniz adamlar enayi değil demem gerekiyor. ben denedim, hızlıca durumu çakozlayıp sizin girdiğiniz fake adresleri kapatıyorlar.

bu gönderiyi beğendim ve başlığı açana destek atayım derseniz giriş linki: coinbulb

yok be ne kazandıracağım elin oğluna derseniz giriş linki: reklamsız link