çocuk için evlenenlerin eşi damızlık görmesi

cevaplanabilir entry
başlığın uzun hali: "çocuk sahibi olmak için evlilik yapanların eşlerine damızlık muamelesi etmesi" olacaktır. (bkz: karakter sınırı sebebiyle yazamadıklarımız)

çalışmaya başladığımdan bu yana çevremdeki insanların birbirlerine yaptığını düşündüğüm son derece aşağılayıcı hareket. ille de benim çocuğum olsun diyen kitle de eğitimini orada burada almış, iyi gelire sahip kitledir, hemen öyle eğitimsiz etiketi yapıştırılmamasını dilerim.

bana biri ben seninle çocuk için evlenmek istiyorum dese, bas git derim ve ışık hızıyla yol veririm. bana ne senin çocuk sahibi olmak istemenden? senin bu dünyada kalıcı olma hedefin çocukla gerçekleşecekse öncelikle "loser" bir yapın var ve kendini gerçekleştirmekten öte haldesin, hatta acınası durumdasın.

seversin birini ve onun rızasını alırsın ve fikir birliğine varırsın da çocuk sahibi olursun, buna amenna derim. burada kadim bir sevgi bağı ve nihayetinde ortaklaşa alınmış bir karar vardır. burada sonrası yaradan çocuk verirseye kalıyor, tevekkül oluyor.

bu kişilerden birinin de hali hazırdaki yöneticim olması kaderimin bana bir oyunudur. dertliyim sözlük!
Üreme içgüdüsü, bir an önce üremeliyim artık paniği gibi nedenlerle, görülme sıklığı yaşa bağlı olarak artan durumdur. Bu nedenle, üremek istemeyen kişilerin kendilerini damızlık olarak görmeyen biriyle karşılaşıp birlikte olma ihtimali de yaş ilerledikçe azalır. Sonuçta damızlık arayanlar birbirini buluyor ve ürüyor bir şekilde.

Üremek istemeyen biri olarak, kişilerin üreme isteklerine saygı duyuyorum. Ama benle bir hayatı paylaşmak için değil de üremek için evlenmek isteyen kişiye, aradığı damızlığı bulması konusunda iyi şanslar fln da dilemeyerek yol veririm. Damızlık olarak görüleceğime yalnız olayım.