can manay

/ 2
fi dizisinde ozan gùvenin canlandirdigi karakterin adidir. hayatimizda yay burclarinda bolca bu karakterden görebilirsiniz

"insanları hayatından hata yaptığı için değil, umudun kalmadığı zaman çıkartırsın"

der.
Fi dizisinde Ozan Güven'in ( ustalık eseri ) sergilediği karakter. Sinirlendiğinde vücudunun yaşadığı dehidrasyonu su içerek gideren bir karakter olduğu için her bölümde birkaç bardak su içer.Zor tabi..
msgü psikoloji öğretim görevlisi psikopat. önce diziyi izledim. konu ilgi çekici gelince kitaplarini okudum. ozan güven için buraya uygun mu değil mi hala emin olamadım.
güzel oynadığı kesin.
Dizi karakteri olan için,, 1. Sezon 6. Bölümü yeni izledim ben böyle takık manyaklardan acayip hoşlanırım. Ozan Güven bakışları ile Can Bey'in hislerini ve hissettiklerini çok sağlam geçiriyor izleyiciye tebrik ediyorum.

-spoiler-
masasında oturan konsomatris ablaya sulanan adamın ağzını yüzünü dağıttıktan sonra su istediği sahnede nihaha diye kahkaha attım.
-spoiler-
azra akın kohen'in fi, çi, pi üçlemesi kitabının ana karakteridir. şu an dizisi çekilen dizi de ozan güven'in canladırdığı psikopat psikiyatırdır. can manay'ın psikopatlığının dışında ktapla dizinin alakası kalmadı. daha ilk sezonda kitaptan ayrıldı. kitap zaten yeterince güçlüydü ve sıradışı gidiyprdu. illa müdahele edip klasik türk dizilerine çevirmeleri gerekiyordu sanırım
Filmi/ dizisi çekilsin kısa yoldan para kazanılsın ünlü olunsun diye yazılan bir kitabın baş karakterlerinden biri
/ 2