budapeşte'de yapılacak aktiviteler

Fisherman's bastion altında, tuna nehri boyunca uzanan büyük duvarlar var. Onların üzerine oturup , elinizde içki, parlamento binasinin enfes ışıklı gece atmosferine kendinizi bırakmalısınız.
ruin pubları keşfedin.

instant'ın odalarında ruh halinize göre farklı müzik tarzlarını dinleyebilir, sabaha kadar güzel vakit geçirebilirsiniz. yalnız hafta sonları kalabalıktan içeride adım atacak yer kalmadığından hafta içi bir gün gitmek daha iyi olacaktır.

tek başınıza geziyorsanız şimdiye kadar gördüğüm en alternatif konseptlerden birine sahip olan szimpla'da yeni insanlarla tanışabilir, lezzetli biralarını deneyebilir ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadan eski eşyaların arasında kendinizi geçmişte yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz.
Muhteşem manzaraya sahip (bkz: gül baba türbesi) kesinlikle ziyaret edilmelidir. Geyik eti, gulaş çorbası ve macaristana özgü kürtöskalacs hamur işi tatlısı yenilmelidir. Gece hayatı konusunda "instant, morrison's" gidilip görülesi eğlence mekanlarıdır. İnstant'ın kafası çok değişiktir, kafasında hayvan silüeti olan İnsan posterleri, tavanda tavşanlar müzikler ayrı bir kafa yaşatır size. Morrison's ta ana holde kopkoptan sıkılırsanız geçersiniz başka bir odaya bir bakmışsınız deep bir kafa, diğer odaları gezersiniz apayrı kafalar kesinlikle bu ikisine gitmeye değer sırf yaşattığı kafa yüzünden.
Bu mekanlarda herkesle rahatça muhabbet edebilirsiniz türkiyedeki kasmaya gerek yoktur.