boeing 777

300er modelinin liste fiyatının 339.6 milyon dolar olduğu uçak.

türk hava yolları geçtiğimiz yıl boeing 777 siparişinden kalan iki yolcu uçağı modelinden vazgeçip kargo modeline çevirmişti. ilk uçağın aralık ayında teslim edilmesi bekleniyor.
Iki koridorlu ful konforlu uçak tipi. Genelde Amerika'ya olan uçuşlar bu uçakla yapılır.
daha önce uçtuğum , bugün phukete aldığım uçağın a380 olma hayali ile yanıp tutuştuğum ancak 777-300er olduğunu öğrendiğim uçak serisi
babamın kaptan pilotu olduğu uçak :’) ayrıca bu sebeple demiyorum tabii ki ama boeingler içerisinde en rahat ve güzellerinden bir tanesi bence.
ahh ölürüm bu uçak için. 747 falan hikaye benim için. 777'nin yerini hangi uçak doldurabilir?
okyanus aşırı uçuşlarda comfort class hele hele business class uçabilirseniz cana can katan uçaklardır. genişliği rahatlığı ile yolculuğu zevke çevirebilir.
Tek katlı olmasına rağmen uzun boyu ve geniş gövdesi ile okyanus ötesi uçuşlarda uzun menzilli olması ile tercih edilen efsane Boeing modelidir. A380'in hayvani boyutlarda olması sebebiyle her havalimanına inememesi dezavantajından dolayı havayolu şirketlerinin çoğunlukla tercih ettiği modeldir.
Boeing 777 Uzun menzilli, geniş gövdeli, Çift koridorlu, çift motorlu yolcu uçağı. Boeing Ticari Uçaklar tarafından üretilmektedir.