bmw f 800 gs

/ 2
bmw f650gs ile r1200gs arasındaki muhteşem boşluğun yerini alan.
Alp kişisin öve öve bitiremediği markanın çirkin motorsikleti
en çok artçılık yaptığım motor diyebilirim, inanılmaz konforu ve boyutundan ötürü kendinizi güvende hissetmeniz artılarıdır. umarım birgün alabilirim.
motorail de 2-3 kişinin sahip olduğu motor türü. gezmelere turlara birebir. çadırı tulumu yükle katır gibi bana mısın demez yüzsüz halindeki performansinda devam eder
Kalitedir 1200GS etmesede oda iyidir olsundu oda bir bmw ezmeyin
Motorail admini de kullanıyor kendisini hiç sevmem ama motoru güzel
bavyeralı kardeşlerimizin gereksiz ürünlerinden biri. neden? çünkü #pisbmw
motorail'de gs'cilerin en sevdiği motoru. ayrıca piyasada cc ve beygirine göre en az yakan, parçaları pahalı motosiklet.
Vizyonlu adam motosikletidir kesinlikle bendede adventure versiyonu bulunan motosiklettir standardına göre adv olanda 24 lt depo bulunur yüksek ön cam ile gelir yan çanta demirleri standarttır elektronik süspansiyon ayarı çıkış tarihi gereği standarttır az yakar çok kaçar bmw nin uzun yıllardır kullandığı vir motordur f650 den beri f650 ler şuan üretimi olmayan motorlardır f700 f800 f800adv ve r1200 r1200gs adv vardır şuan satışta enduro klasmanında alp ceylanın öve öve bitiremediği motosiklettir diye düşünürken sahibi olunca farkettiğiniz şeyler dolayısıyla alp ceylan beyefendiye kesinlikle hal verdiğiniz motosiklettir motorail civarına gelen buluşmalara gelen olursa seve seve anlatacağım motosiklettir koyun beyefendiyide en çok artçı alan motosiklettir :)
/ 2