bir kadına yürümek adına onu eleştirmek

erkeklerin ta ilkokul yıllarından beri yaptığı saçma eylem her şey saç çekmek defter çizmek beslenme çantasına sıçmakla başlıyor. ergenlik dönemleriyle birlikte değişen avlanma teknikleri dalga geçerek ezerek sonrasında kırıldın mı ya özürdilerim aslında tatlı kızsın ehehe yavşaklığıyla devam eden kronik bir vaka psikolojide buna henüz ne dendiğini bilmiyorum bir şey deniyorsa da googledan bakıcam ya da bilen varsa yazsın
farklı olmaktır. orijinal eleştiriler - aşırıya kaçılıp hakaret boyutuna ulaştırılmadıkça - işe yarar.
çünkü eleştiri karşılıklı iletişimi zorunlu bırakan bir faaliyettir. Uzun diyaloğlar muhtemeldir. Ee diğerleri gibi yalnızca iltifatta etmiyosun al sana bir done daha. Daha ne olsun.
kadının varoluşu gereği "hmmm" diyerek kapatamayacağı diyaloğa gebe durumdur. hal böyle olunca muhabbet uzar, kişiler birbirini tanır.
Bence tamamen kültürel, sevgisini zarar vererek, inciterek, ters yaparak gösteren bir toplumuz. O yüzden hoşlanılan kızın saçı çekilir, vb vb. Aynı şekilde erkekler de kendilerine soğuk davranan kızların peşinde koşuyor.
insanın, değer verdiği ve hayatını etkileyen faktörlere karşı aldığı bir savunma mekanizmasının hoşlanılan kız üzerinde yapılan etkisidir. bazen abartır karşındakini kırar, bazen değer verdiğini göstermek için sadece koruma içgüdüsüdür, bazen de ego tatminidir.
Dünyanın en mantıksız taktiğidir. Karşındaki kadını kırmaktan başka bir halta yaramaz.