binance

hong kong merkezli kripto para borsası.
onaysız üyelikler için günlük 2 bitcoin değerinde , onaylı üyelikler için günde 100 bitcoin, yüksek hacimli üyelikler için sınırsız işlem hacmi sunan, basit arayüzlü,düşük komisyonlu güzel bi borsa.
sorusu olanlara yardımcı olabilirim.
coinmarketcap verilerine göre günlük işlem hacmi en yüksek market olmuştur. buradan işlem yapmadan önce mutlaka binance'in kendi coini olan bnb alın. alım satım yaparken hesabınızda bnb varsa komisyon %50 azalıyor.
birçok kripto para birimini güvenli bir şekilde alıp satabileceğiniz ve bu işlemi hızlı gerçekleştirmenizde size kolaylık sağlayan dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir.
Referanslı link bırakan arkadaşlara ithafen.
Ekşide hesabınız yok da burda bi kaç kişi kerizleriz mi diyorsunuz?
Binance Coin (BNB), dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance‘e ait bir kripto para. BNB, Binance’in kendi coin’i olduğundan sadece Binance üzerinden alınıp satılabiliyor. Buradan da canlı takibini yapabilirsiniz.
kredi kartlarından alım yapılabilen fakat bazı bankaların buralardaki satın alma işlemlerini nakit avans olarak değerlendirdikleri için yurtdışı nakit avans çekimi şeklinde yorumlayıp ona göre faiz uyguladığı platformdur.
binance borsası, bitcoin (btc), ethereum (eth), aave (aave), litecoin (ltc) ve çok daha fazla alım-satım yapılabilecek coin ve altcoinleri bünyesinde barındıran dünyanın en güvenilir çin asıllı borsasıdır. binance coin (bnb) adında borsanın kendi coini bulunmaktadır. binance borsası bu unvanını, dijital paraların popülerliğinin tavan yaptığı zamanlarda diğer borsaların sistemleri yetersiz kaldığından üyelik durduruyordu.bu dönemlerde müthiş alt yapı sistemi ile beraber üye alımına hız kesmeden devam eden binance, bu nedenden ötürü bugün dünya’nın en büyük ve en güvenilir coin borsası unvanını almış durumda.
şuan en güvenilir duran kripto para borsası. günlük işlem hacminin 400-500 milyon dolar olduğu söyleniyor. beni en çok cezbeden noktası ise küçük alt coinleri çevirerek bnb almaya olanak vermesi. sırf bu sayede az az çevirerek hatrı sayılır derecede bnb elde ettim.
tokatlanmak istemeyenlerin gayet mantıklı olarak kullandığı coin borsasıdır. eğer bura da patlarsa işte o zaman seyreyleyin siz gümbürtüyü.