beyaz'ın çiftlik bank reklamlarında oynamış olması

Halkın çocuğu güvenilir yüzü Beyazıt Öztürk'ün Çiftlikbank reklamlarında oynadığını dün gibi hatırlıyorum. Beyaz'ın tabiki bu dolandırıcılarla bir bağı yok, esas demek istediğim butür halka mal olmuş güvenilir kişiler sırf para veriyor diye ne olduğunu bilmediği kurumların reklam yüzü olmamalılar. 'Para veriyorsa yaparım gerisine karışmam' yaklaşımı beyaz'a yakışmadı. Sırf o reklamında oynadı diye güvenip yatırım yapanlar olmuş olabilir. bu hafta programında bir özür dilerse iyi olur. tanıyanlar iletirse şık olur.
aklıma kemal sunalın bir filmi geldi ama ismini unuttum orda bütün reklamlarda oynuyordu kumaşlar kötü,konserveler kötü,beyaz eşyalar bozuk çıkmıştı ve halkın gözünden düşmüştü beyazda demek ki bu durumu yaşayacak.
bu reklamı kanal d almış ve beyaza oynucaksın demiş. bu gibi oyuncular reklamın içeriğini sorgulamaz ki zaten adam da farkındadır salak saçma bişey olduğunun ama reklamını yapar geçer. bu reklamı sorgulaması gereken kanaldır. yani olayın beyazlık bir yanı yok. acunun kanalında survivor programında alp kırşanın önüne gelen reklamı sunması gibi. sanıyomusun ki parayı alp cukkalıyo.

not: başlığı açan yazar üşenip bi de kaynak sunsaymış iyi olurmuş.kaynağı biz sunuyoruz.hala daha sözlük mantığının oturmadığı belli.
Ya kaçı sorgulayarak yapıyor ki diye düşünmemize sebep olan olaydır...

Amma velakin beyaz bu ülkede mimlenmeyen nadir sanatçılardandır.
Banker zamanlarında Yeşilçam'ın yıldızları nasıl yer aldıkları Banker reklamları yüzünden şan şöhret kaybetmedi ise, Beyazıt Öztürk'e de bu durumun olumsuz bir yansıması olmayacaktır.
Aldığı reklam parasını bir kaç dolandırılan at ağızlıya verse kahraman ilan edilir