berkcan güven

1,5 milyon takipçisi olan youtuber. kamera karşısında samimi bir şekilde rahat durabilen bir arkadaş güzel işleri var. daha önce yaşı küçük bu youtuberlara karşı ön yargılıydım. sadece bir kaç orkun ışıtmak videosu izleyip bütün youtuberlara önyargılı yaklaşmıştım. fakat daha sonra berkcanın videolarını izledikten sonra sevdiğim ve önyargılarımı kıran bir youtuberdır.
bu genco, bi arkadasina saka yapiyor, gecenlerde izledim. la insan saç boyası diye arkadaşını kandırıp içine tüğ dökücü krem koyar mı la? bu nasıl bir vicdansızlıktır! benim canımı yaktın be !.

eleman fazlasiyla samimi diğerleri gibi boş değil.
vine'dan youtube'a geçenler arasında en başarılı işleri çıkaran eleman. özgün, kaliteli içeriklerinin yanında saçma sapan, nasıl istediyse öyle videoları da mevcut. netice itibarıyla kafasına göre bir kanalı ve bunu takip eden bir kitlesi mevcut. özenli içeriklerini severek takip ediyorum ben de.

berkcan güven & efe savage - rockstar - post malone cover

ama kafamız nasıl güzel (canlandırma ) ft. volkan öge

fenomen ft. ezhel

youtube benim işim (diss )

kilo aldım ft. efe savage

anneannemin graffitisini yaptırdım
en sevdiğim youtuberlardan biri.
samimi ve eğlencelidir videoları.annannesi şahika türe ile çektiği videoların hepsi eğlencelidir.
güzel bir arkadaş ortamı var.
eren çetin' e attığı diss acayip güzeldir
zeki, komik, geyik, ukala tanımlarının hepsine sahip olan genç youtuber. ukalalığına katlanabildiğinizde kendisini izlerken epey eğlenebilirsiniz.

ben fero ve ezhel'in de kankası aynı zamanda.
Bir yerlere gelmek için popüler olan herkesle kanka olan ya da olmaya çalışan ergen kardeşimizdir. Küçük egosundan dolayı nedense bir Enes Batur'la kanka olmamıştır. Galiba Enes'i kendisine rakip olarak görüyor.
minnoş anneannesiyle ve sevimli ailesiyle zamanında sık sık videolar çeken vine fenomenidir. sosyal medyanın dallanıp budaklamasıyla instagram ve youtube'da da kendini var etmiştir.