başlık sıçmak

Başlık açmaktan haberi olmayan entry girme özelliklerini öğrenememiş öğrenemediği gibi hiç okuma tenezzülünde bulunmamış insanların açmış olduklara başlıklara genel olarak sözlük ortamlarında verilen karşılık.

(bkz: kamplarda yediğiniz şeyler)

Buradan bu başlığın sahibi yazar arkadaşı kesinlikle tenzih ederek belirtmek isterim ki sevgili adminler burada iş size de düşüyor. Bu tarz başlıklar formata uygun olmadığı için kaldırılmalı çünkü entry şahane başlık çiçek.

Yukarıda bkz ile belirttiğim başlığın başlık olmadığından haberi bile yok orasını ayrı geçtim çünkü herhangi bir tanımın karşılığı değil başlık; (bkz: kamplarda kolay tüketilebilen yemekler) or (bkz: kamplarda kolay hazırlanabilir yemekler) değiştirilebilir.

Ukteyi verdim bkz ları doldurmakta sizin işiniz olsun.
sözlükten yeni haberi olan insanların ilk defa yazarlık deneyimini yaşamalarının ikinci saniyesinde gerçekleştirdikleri eylem. akıllara (bkz: bu kadar insan nereye sıçacaktı) paradoksunu getirir. altına sıçan bu yazarlara tavsiyemiz bilmiyorsanız bu boku gidin entry okuyun öğrenin. sırf yazmak için gelip buralarda bilgi çöplüğü yaratan insanlarla bolurail'de çöpünü bırakanlar aynı insanlar. vizyonsuz acemi cahil insanlar. sizin yanlışlarınızı düzeltmekle uğraşan bir takım güzel insanlar var onları bu kadar uğraştırıp çıldırtmayın.