bartu küçükçağlayan

yaptığı işleri severek takip ediyorum lakin yaptığı işlerin dışında rastladığım her anda irrite oluyorum. o anlara şahit olmamak için kendimi zorluyorum lakin ilgi alanlarımız yakın olduğu için mecbur kalıyorum. fena olmayan bir oyuncu, iyi bir müzisyen kendisi.
genellikle gülse Birsel dizilerinden tanıdığımız, sempatik olduğu kadar itici de olan oyuncu. rol yaparken ağzını çok yamultuyor. sesindeki çatallanmalar belki rol gereği olsa da sıkıcı geliyor.
Kadıköy'de marjinal takılan bir abimizdir. Kendisinin iyi ama çevresinin kötü olduğunu düşünüyorum.
oyunculuğu gayet iyi olsa da denk geldiğim birkaç çalışmada sürekli aynı tarz karakteri canlandırması ve canlandırdığı karakterlerin de itici bir tarza sahip olması nedeniyle arada bir soğuduğum kişidir kendisi. yanlış hatırlamıyorsam aynı zamanda büyük ev abluka adlı grupta solistlik de yapıyor.
Kendisini severim, filmlerini, dizilerini, şarkılarını takip ederim. Mizah anlayışını da beğeniyorum. Büyük ev ablukada diye bi grup kurup ülkenin müzik anlayışını olumlu yönde etkilemiş olduğu gerçeğini de atlamamak gerek.
Pandemi döneminde melikşah altuntaşla instagram üzerinden yaptığı mucbir sebepler programıyla tekrar yükselişe geçen oyuncu, müzisyen.
nasıl bu kadar prim yaptığını anlayamadığım son dönem ünlülerinden biri.
blu tv'de bulunduğu hiçbir içeriği açıp izlemediğim irrite tip.