barrel camping

Barrel (Varil Camping)

hayko cepkin tarafından kurulmuş İzmir'in Selçuk ilçesinde Şirince yolunda bulunan kamp,etkinlik alanı. Hem çadır hem bungalov hem de taş evlerde konaklama imkanı bulunmakta. Konserler,etkinlikler,özel günler yapılabilmekte. Bar,Restaurant, havuz, sauna gibi imkanları da var. Çadırımı atıp serbest doğada kamp yapayım mantığından uzak ancak bu tarz alanlardan hoşlananlar için güzel bir alternatif olabilir.

"Kamp alanı ve konaklamanın yanı sıra organizasyonlar, özel geceler, grup toplantıları, şirket motivasyon buluşmaları vs ve 1000 Kişilik konser ve sahne performanslarının konaklamalı ve evcil hayvan kabul eden tek yer" diye tanımlamakta kendilerini.
sanıldığının aksine motel gibi olan şişirilmiş fiyatlarıyla önünden bile geçmek istemediğim kamp alanı.
sırf yerinden dolayı pahalı gibi duran işletme. şimdi şirince konum itibari ile dağlık bir yer. şirince içinde işletme açmak için bir evi almanız lazım ki o da fahiş bir fiyat. en son baktığımda bir evin fiyatı 500-600 bin civarındaydı. ahanda link

bu kamping'in kurulduğu arazinin fiyatını ve harcanan emeği bi hayal edin. ben oradaki bir emlakçıya sorduğumda milyonlardan bahsetti. sadece kaba arsa için. bunun imar izni yapılan şeyler harcanan zamanı hesaba katmıyorum. hani böyle bir yerin günlük 20 liraya size hizmet sunacağını sanıyorsanız ya hayal dünyasında yaşıyorsunuz yada cidden fakirsiniz.