barkın bayoğlu

/ 3
yaptığı işleri izleten motosiklet konusunda binilirliği ve motosiklet bilincini yaymaya çalışan nevi şahsına münhasır saygıdeğer adam.

(bkz: altın elbiseli adam)

2017 temmuz ayında boğaz köprüsünde yaptığı kaza ile hayatını kaybetmiştir.
türkiyede son dönemlerde yaptığı videolarla katıldığı tv programlarıyla sıcakkanlı samimi tavrıyla motora teşvik eden motoru sevdiren öğreten ve yakın zamandada ironik bi şekilde hayatını kaybeden şeker mi şeker motorcu abimiz.allah rahmet eylesin.
ne kadar güvenli ne kadar eğitimli de olsan motor kazası affetmez olduğunu bir kez daha görüyoruz
Motosiklet tutkusunu, aşkını, sürüş zevkini ve gerekli bilgileri aşılayan muhteşem insan. İlk izlediğim motosiklet videosunun ana kahramanıdır.
Motora ilgim olmadığı halde severek izlediğim adam gibi adam. Yattığı yer ışık olsun.
4 Nisan 1975 İstanbul doğumludur, namı diğer Altın Elbiseli Adam.
İstanbul'da başladığı ilkokula, ailesinin İngiltere'ye göç etmesi ile orada devam etti. Belçika'da siyasal bilimler okuyan Barkın Bayoğlu, Türkiye'ye geri döndüğü vakit Bilgi Üniversite Siyasal Bilimler ve Uluslar Arası İlişkiler Bölümü'ne devam etti ve buradan mezun oldu. Bilgi Üniversitesi'nin ilk mezunlarından olan Barkın Bayoğlu, 1998'de dördüncülük ile mezun oldu.
sonunu yazmaya elim gitmedi huzur içinde yatsın.
bilgileriyle motosiklette hayatta kaldığım pamuk gibi bir insandır. ölümü olur olmaz yerde aklıma gelir üzülür ve düşünmeye başlarım. Bu da o anlardan biridir.

Işıklar içinde uyu babuş...
vefatı sonrası 1 hafta ailemden biri ölmüş gibi bozuk psikoloji içinde bulunmama sebep, motor almama vesile, her virajda her frende aklıma gelen şeker gibi bir adam.
hayattayken o motoru hatirlatirdi ; artik motor onu hatirlatir olmustu, dayanamadik .. icimizdeki motor sevgisi de barkinla gitti..
/ 3