ayhan sicimoğlu

/ 5
hastası olduğum ; istanbul'u ve diğer ülkeleri kendisinden dinlemek ayrı keyifli olan , latin müziği aşığı olan güzel bi abimiz.

youtube kanalı

kendisiyle italya'yı karış karış gezmek isteyenler için linkleri aşağıya bıraktım.

floransa 1
floransa 2
floransa 3
italya fendi ailesi
puglia 1
puglia 2
torino 1
torino 2
civita di bagnoregio
sicilya
napoli
napoli 2
parma
sicilya 2
sicilya 3
fabriano
parma
italya villa deciani
bu adam değişik, fazla değişik. hayatımda gördüğüm en pozitif adam. herşeyden maksimum zevk almaya çalışıyor. şöyle bir takılabileceğim yakınım olsa yaşlanmam valla. bu arada kendisi kayserilidir. kayseri'den ayhan sicimoğlu, konya'dan da vedat milor gibi iki şahsiyetin çıkması ilginç.
yemekten iyi anlayan ritim ve perküsyon ustasıdır. muhabbeti insana cemil ipekçi'deki gibi kendisinde hayran bıraktıran renkli kişilik.ayrıca iyi bir gezgindir. içimizdendir. seviyoruz.
hastasıyız!
ayhan sicimoğlu ile renkler programının sıkı takipçisi olarak söylüyorum ki kendisi iyi bir gezgin, entelektüel ayrıca müzisyendir. Ayşe diye de bir kızı var ki bir programında kendisini konuk etmişti, yok böyle bir ses. Ayşe Sicimoğlu Live Performance buradan kendilerini bir taraftan dinleyebilirsiniz.
efsane bir adamdır kendisi. eşşek ve hastasıyız laflarını çok severim.
Universite yaslarini italya da roma da gecirmistir. Suan italya da roma da yasiyorum ve bu adamin eski videolarini izleyip mest oluyorum. Cok kaliteli ve yasam dolu bir insan. Bana cok sey katmistir.
mfö nün peki peki anladık isimli şarkısında sen neymişsin be abi denilenin kendisi olmadığı mazhar alanson tarafından defaatle belirtilen kişi.
kaynak Hürriyet
Giydiği kıyafetlerin ayrı kendisinin ayrı hastasıyım. Türkçesi neydi ııı diye düşünüyor arada çok hoşuma gidiyor.. İzlettiğim bir iki kişi yapmacık bu adam ya dedi ağızlarına terlikle vurdum.
gezi programları yapan entel bi amcamız gayet iyi ve hoş bir adamdır
/ 5