arif v 216

g.o.r.a.'dan tanıdığımız arif ışık ve robot 216karakterleri etrafında zengin bir oyuncu kadrosuyla çekilen, 2018'de vizyona girmesi beklenen sinema filmi. erşan kuneri ve zeki müren teaser larıyla ağza bir parmak çalmayı da ihmal etmemiş bugün sevgili cmylmz.
"Emek verilen bir film" tanımını yapmış olan muhteşem ötesi film
Çağlar Çorumlu'nun harika bir performans sergileyeceğine inandığım yeni Cem Yılmaz filmi.
harika bir cem yılmaz filmi. kesinlikle beklediğime değen bir filmdi buram buram nostalji kokan bir film ayrıca. ek olarak film müzikleri efsaneydi.
başıma bir şey gelmeyecekse beğenmedim.

Yıllar geçse de her zaman güldüğüm gora ve arog beklentisine girmedim fakat cem yılmazı duyunca insan kahkaha atmak istiyor.
sonuçta bu bir komedi filmi,cem yılmazın filmi ve gora arog serisinin devamı. Ne kadar beklentiye girmedik desek de serinin filmi olduğu için insan aynı tadı bekliyor.
Yerang gibi film olmuş afedersin.

Cem Yılmaz'ın deli reklam yaptığı yeni çektiği Arçelik reklamı desek daha doğru olur. Her yer Arçelik uzayda Arçelik 1970 lerde Arçelik televizyon reklamlarında Arçelik çok göze sokulmus acep ne kadar verilmiş ? Dedirtiyor.
Güldüğümüz yerler oldu mu evet (bkz: dislerini degdirme) ama yemin ederim çoğu yerde tebessüm ettim hatir gonul.
Abi tamam bilim kurgu komedi yapiyosun hatta iyide yaptın yedirdin ama hiç mi ilerlemedin ya.
Yeşilçam harmanlaman filiz akınlar Ajda Pekkanlar filme hafif bir ilik godluluk katmış söylemeden edemeyecegim iftarlık gazoz filminde de gereksiz bir Muğla Ege agizi yapmistin senin o ağzını sileyim çökertme kalmış dudağının kenarında güzel abim benim.
Bence artık çizginin dışına çık bak kendi yapımın olmayan filmlerde ne güzel oyunculuklar çıkarıyorsun meydan sana kalınca "sen içme Arap içince bokunu çıkarıyorsun"
tam berbat olmuş diyecekken, emek eden başta cem yılmaz olmak üzere bütün emektarlar gözümün önüne geliyor ve susuyorum.

tanım şeysi olarak da 5 ocak 2018de vizyona girmiş, cem yılmaz imzalı, yerli yapım komedi devam filmi.
"robot muymuş efenim"
(zeki müren edasıyla r harfi baskın olaraktan)..
bugün itibariyle izlediğim ve beğendiğim bir film.
öncelikle bir mizah- komedi filmi değildir. (bkz: cem yılmaz)ın uzundur yaptığı en güzel macera filmidir.
Cem yılmaz gora'dan beri arif karakterinin konuşmasını bile değiştirmedi bence doğru bir karar güzel bir iş çıkarmış gibi duruyor.