arif v 216

/ 4
g.o.r.a.'dan tanıdığımız arif ışık ve robot 216karakterleri etrafında zengin bir oyuncu kadrosuyla çekilen, 2018'de vizyona girmesi beklenen sinema filmi. erşan kuneri ve zeki müren teaser larıyla ağza bir parmak çalmayı da ihmal etmemiş bugün sevgili cmylmz.
Çağlar Çorumlu'nun harika bir performans sergileyeceğine inandığım yeni Cem Yılmaz filmi.
Cem yılmaz gora'dan beri arif karakterinin konuşmasını bile değiştirmedi bence doğru bir karar güzel bir iş çıkarmış gibi duruyor.
2004 yılında vizyona giren gora’nın üzerinden kaç yıl geçmesine rağmen replikleri hala dilimizde.değişik karakter tiplemeleri de cabası.

çok fazla beklentimin olduğu cem yılmaz filmidir.merakla bekliyoruz.
Aman aman Cem Yılmaz sevmem ama bugün nedense filme gitmek istedim ve ilk izleyenlerden oldum. Ne konusunu ne de belli başlı isimlerin dışında kadrosunu bilmiyordum.

Dolayısı ile önyargım yoktu, beklentim de ama keyif aldığım sahneler oldu. "Aile Arasında" filminde her yanıma ağrı girmişti gülmekten bu kez öyle olmadı ama tebessüm ettirdi, yani Cem Yılmaz yerlere yatırmadı ama yüzünüzde bir neşe bıraktı.

Özellikle müzikal kısımlarda çok eğlendim, 90'lara çok güzel selam etti.
Çekimlerine çağırıldığım ama tembellikten gitmediğim cem yılmaz filmi. Herhalde ömrümün sonuna kadar pişmanlığım devam edecek
bugün itibariyle izlediğim ve beğendiğim bir film.
öncelikle bir mizah- komedi filmi değildir. (bkz: cem yılmaz)ın uzundur yaptığı en güzel macera filmidir.
"robot muymuş efenim"
(zeki müren edasıyla r harfi baskın olaraktan)..
beklentimi karşılamadı şahsen. belki de benim beklentim çok yüksekti bilemiyorum
Turkiyede olmadıgim için izleyemediğim beklentiyi ars-i alâ'ya çıkarmış film. Dijital platform satışını 4 gözle bekliyorum.
g.o.r.a ve a.r.o.g 'tan sonra beklentilerin arşa çıkmasıyla izleyicilere kendini pek beğendirememiş cem yılmaz'ın yeni filmi.
Sanırım adam başta o kadar güzel iş yaptı ki daha sonrasında yaptığı işler iyi bile olsa hep sönük kaldı. Yine de recep ivedik'ten iyidir.
/ 4