apronda namaz kılmak

sabiha gökçen havalimanı'nda bir grup dincinin apronda şov maksatlı namaz kılması sonucu, Trabzon uçağı rötar yapmıştır...

İbadetini yap ama lütfen şımarma ve işi gösterişe dökme...
Femen şöyle bir üstünü havalandırip koşturmaya başlasa neler olurdu acaba diye düşündürür. İkisi de planlı bir işi sabote etmek değil mi? Neyi kanitladilar acaba. Havaalaninda mescit mi yok namaz kilamiyoruz diye mi sabote ediyorlar, nedir. Lan yayla gibi mescitler var. Uyuyan uyuyana. Çifte standart lives.
gosteristir,kul hakkidir.mescide gidersen ucak kacabilir dogrudur bu durumu bende yasadim ama bu baskalarinin hakkina girmeyi gerektirmez.cok takiyorsan o vakte almayiver bileti bir zahmet
her tarafı cami dolu ülkemizde tramvay hattında namaz kılan ya da mescit olmasına rağmen tuvalette abdest alan tipin bir başka iğrendiren versiyonudur.sonra insanlar dinden soğuyunca gerçek islam bu değilciler giriyor devreye.nedir yani bu gösteriş,kime neyi ispatlamaya çalışıyor bu insanlar?
insanların ibadet özgürlüğünü sonuna kadar savunsamda, başka insanların özgürlüğünü kısıtlayan hiçbir uygulamaya da göz yumulmaması kanaatindeyim. Bunca tepkilere rağmen hiç bir yaptırımın olmaması ise üzücü.