apple

/ 3
kurucusu (bkz: steve jobs) olan tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayar tasarlayan, geliştiren ve satan amerikan çok uluslu şirketin adıdır.
geniş ve sadık bir kullanıcı kitlesi olan benim de ipod touch adlı ürününü kullandığım markadır.
arayüzü ve kullanıcı dostluğu sayesinde çok tutmuş bir telefon, bilgisayar üreticisi. gereksiz pahalı olduğu düşünülür fakat, arge ve projelendirme işinin de maliyet olduğu varsayılırsa, bence olması gerektiğinden biraz daha pahalıdır sadece. o da bence en iyi olmanın verdiği fark ücretidir.
ek olarak garanti servisi en iyi çalışan teknoloji markası, iphone 5s im vardı hoparlörü benim hatam yüzünde bozuldu(dokunmatik tuşda bozulmuştu onda suçum olmayabilir) umutsuz şekilde garantiye gönderdim 1 hafta içinde yenisi geldi
alınmak isteniyorsa türkiyeden almak yerine kesinlikle yurtdışından alınması gereken ürün. boşuna 1000lira civarı bir vergi ödemeyin
Son zamanlarda yedek parçalarını Samsung firmasından alan, cidden kaliteli ürün üreten bir teknoloji firması. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tuttuğu görülmüştür. Bütün ürünlerinde sadece elma simgesi için 1000 lira verdiğinizi unutmayın lütfen. Öncelerde vazgeçilmez olan Apple ürünlerinin şu anda yerini başka cihazlar tamamlayabilmektedir.
İphone x gümbür gümbür geliyor face id olsun kameraları olsun oled ekranı olsun herşeyiyle harika bir telefona benziyor tek sorun türkiye piyasasına 7 bin tl gibi bir rakamla girecek olması. Bunu karşılayabilecek var ise hiç düşünmeden almalı bence bende 6s telefonumu x çıktığında x ile değiştirmeyi umuyorum. Size en iyi telefon deneyimini sunuyor sonuçta.
Not: apple ın paralı adamı gibi konuşmuşum :))
heyecanla bekliyorum,bi ipad, bi iphone 4 heyecani gibi. iphone 4 te de boyle buyuk bir degisim olmustu.

kgi securities in son analizine göre oled ekran tedarikçi zincirindeki problemlerden dolayı üretimi şu an günlük 10.000 in altında olan telefon. ki normalde seri üretimde iphone'lar günlük 500 bin civarında üretiliyor. eğer kgi haklıysa iphone x almak için amerikalı bile çok bekleyecek, ki türkiyeye gelmesi kasım aralık olabilir.
/ 3