amsterdam zeeburg camping

amsterdam' da konaklama arayanlar için şehrin dışındaki muhteşem ucuz yer. dam meydanından ve garın ordan direk tramvay ile 20 dk da ulaşabileceğiniz uzaklıkta.

ördekler, kazlar, doğa, insanların muhteşem halleri ile tam bir amsterdam cenneti. 26 numaralı tramvay gider.gece ulaşımı kolaydır, ucuzdur. çadırınız yoksa kiralayabilir varsa da kurabilirsiniz. hatta hiç kimseye söylemeden matınızla tulumunuzla çadır kurmadan ücretsiz bir köşede uyuyabilirsiniz.
amsterdam'a her gittiğimde kaldığım camping şehir merkezinden yarım saatlik bisiklet yolculuğuylada gidebilirsiniz zamanında giderseniz kamp alanının yanındaki havuzuda kullanabilir. temiz duşluklarla her zaman duş alabilir göletdeki ördeklerle huzurlu zaman gecirebilir kamp alanının diğer misafirleriyle sosyalleşebilir (genelde alman ve hollandalı aileler haftasonu kamp yapmak için gelir.) her türlü ihtiyacınız için cafe ve restauranttan faydalanabilirsiniz

fiyatlar bir sezonda belirlenen tarihler aralığında bile değişiyor gitmeden göz atmakta fayda var.

Camping zeeburg
amsterdama olan ilk ziyaretimde konakladığım harika yer.fiyatı gerçekten ucuz, ortamı harika, yanıbaşındaki parkda saatlerce oturulası camping.yaz aylarında yanında bulunan açık havuzu kullanabilirsiniz.şehire biraz uzak ancak 2 farklı tramvay önünden geçmekte.işleten yaşlı ama bizden daha dinamik olan amca camping ve çevresi ile ilgili yaklaşık 20 dakikalık sohbeti ile karşılıyor sizi.gerekli olan yiyecek, içecek, tütün sarma kağıdı vb herşeyi cafesinden temin edebilirsiniz.