altın elbiseli adam

/ 4
Bir Kuşağa Motosikleti Sevdiren Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu Yaşamını Yitirdi.

Bayoğlu, sonrasında YouTube üzerinden yayınladığı videolarla hatırı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşmıştı.

Motosiklet hakkındaki güvenli sürüş videoları üzerinden emniyete ne kadar önem verdiğini görmüş ve sayesinde motosikleti daha bir sever hale gelmiştik.

Ülkemize motorsikleti güvenli bir şekilde kullanmayı ve her zaman dikkatli olmayı gösteren Altın Elbiseli Adam'ın kaza ve ölüm hakkında söylediklerini hatırlayınca üzülmemek güç.

gençlere öğrettikleri ve emekleri unutulamaz. ışıklar içinde uyusun ...
youtube kanalından yaptığı yorumlarla ve katıldığı etkinliklerle gençliğe motosikleti sevdirmiş belirli bir seviyeye getirmiş önemli motorculardan birisidir. geçtiğimiz hafta kendisi geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. ruhu şad olsun
Aramızdan ayrılışının üzerinden az bir zaman geçmiş olduğu, bugün takip ettiğim youtube kanalından bildirim gelmesiyle öldümünü bir süreliğine unutmuşçasına girip videosunu izlediğimde tüylerimi diken diken eden harika insan. Işıklar içinde uyu fıtıfıtı
motorculuğunun yanında iyi bir maketçi ve gerçek bir silah meraklısı idi. hiç tanımadan ölümüne üzüldüğüm nadir insanlardan, allah rahmetini esirgemesin.
Motorcuların niçin düz yolda iki kez vın vın diye gaz verdiğini bana açıklaya güzel insandır.
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, on binlere motosikleti sevdiren, güvenli kullanmayı öğreten ve belki binlerce motosiklet severin hayatını kurtaran güzel bir adamdın.
Allah rahmet eylesin ülkedeki güzel insanlardan biri daha aramızdan ayrıldı. Kazanın nerede nasıl geleceği hiç belli olmuyor.
o ölmedi sadece yarışı hepimizden önce bitirdi asla unutmayacağız babuş
bizim jenerasyona motosikleti sevdiren ''adam''
o teker hep dönecek..
Scooter tipi motorsikletler için "fıtı fıtı" ve "sikuter" terimlerini jargona sokan adam gibi adam.
/ 4