aktroll

hemcinslerinden hemen ayrılan tiptir. partisi tamamen haksız olsa bile, en azından konu sulandırma taktiğini kullanır. para alırlar.

yarın akp hükümeti gidip yerine b partisi gelse bu insanlar btroll olabilirler. çünkü satılmışlık ve onursuzluk sahibi olmak bu anlama gelir.
insanlara atroll, btroll diye saldırmayı, gereksiz yere enerji israfı olduğuna inandığımdan mütevellit, çokta muhattap almadığım, genellikle kültürsüz, yalancı ve boş manipülasyon yapan insanlar topluluğu. siyasi görüşleri reislerini dünya lideri olarak görmektir.
demin twitter'da bir tanesiyle karşılaştığım troll türü. özet geçeceğim konu rabia olayı, kendisine 3 yıl önce ne diyordunuz bugün ne diyorsunuz dediğim için beni israil köpeği ilan etti peşi sıra sabah.com.tr'den mevlüt çavuşoğlu'nun israil ile görüşmeler devam etmeli açıklamasını gönderince devletin çıkarı için tabiki görüşme yapılacak, hem zaten israil bizim taleplerimizi kabul etmek zorunda falan gibisinden saçmaladı. sonuç mu?

beyin bulunamadı!
Ben eskiden de 50 liralık mazot aliyordum şimdi de 50 liralik mazot alıyorum kardeşim banane dolardan enflasyondan!!
aktroll olsun olmasın tartışmak anlayışı kendi düşüncelerini dikte ettirmek olan insanlarla uğraşasım gelmiyor artık.Biri de çıksın desin ki "aaa bak ben bunu hiç bu açıdan düşünmemiştim, teşekkür ederim" yok abi illa kendileri doğru.Özellikle o insan açıp tarihiyle ilgili doğru düzgün kitap okumamış, okusa bile hep yanlı yazarları tercih etmiş, cumhurbaşkanımız ne dese doğrudur kafa yapısında olan biriyse yolumu değiştiririm.