ağvarail kampı

eylül ayında yapılan interrail türkiye etkinliğidir. istanbul şile'de gerçekleştirilmektedir. bu etkinliğe katılan gezgin, otostopçu, kampçı, öğrenci, çalışan ve işsizlerden oluşan binlerce insanın bir arada yaşama, takılma isteklerinin ve bu eylemlerini özgürce gerçekleştirdikleri interrail etkinliklerden birisidir. etkinliğe katılamayıp sosyal medyadan yapılan canlı yayınları izleyen bazı gezginlerin kıskançlık krizine girerek hastanelerin acil servislerine kaldırıldıkları akşam haberlerine konu olmuştur. nitekim kamp alanlarında nadir görülen soğuk alkol servisi ve komşu çadırlardan ikram edilen buzlu meyve tabaklarının etkinliğe katılan kampçıların vizyonunun dünya ortalamasının çok üstünde olduğunu göstermektedir.
ufacık bir kavganın bile çıkmadığı, herkesin yemeğini, suyunu, çayını paylaştığı güzel kamplarımızdan birisidir. her kamp daha da kalabalıklaşıp daha da güzelleşiyor sanki, nice güzel kamplara efenim
gidemediğim için vicdanımın sızım sızım sızladığı, canlı yayınlara ağlayan smile eklemekten parmaklarımın aşındığı etkinlik.
Hayatımın aşkını bulup evlilik hazırlıkları yapmaya hazırlandığım yer
10.000 kişiden az katılımın olmasını istemediğim kamptır. en yakın zamanda gidip ortalığı şenlendirmek dileği ile.
bu sene başarıyla gerçekleştirilen bu etkinliğe gitmeyi çok istememe rağmen kimseyi ikna edemediğim, son dakikada bir arkadaşımın bana eşlik etmesiyle akşamüstü 16.00 gibi yola çıktığımız yer oldu. fakat inanılmaz kalabalık ve çadırların göt göte oluşu yüzünden derhal o alandan uzaklaşarak, 500 metre ötede bulunan kimsenin olmadığı bir yerde kamp kurarak hayallerime veda ettiğim etkinliktir. bir daha da gitmem.
doğada olmanın yanında denize de girebildiğim için iki kat mutlu olduğum güzelim kamp. kahvaltıya misafirlerimiz gelmişti bi de ay ne güzeldi bak.
Sürekli ağda-rail olarak okumam ve toplananaların agda partisi verdigini düşünmem
yakın zamanda girmeyi beklediğim kamp. yakın olması avantajım