ağır yaşamlar

Gerçek adı (bkz: dr. nowzaradan) olan İranlı doktor Texas’taki hastanede hiçbir doktorun kabul etmeyeceği kadar şişman hastaları kabul ediyor. Zaten program da bunun üzerine kurulu. Doktor Now hastalara önce diyet veriyor. Belli bir kiloya indikten sonra ise mide ameliyatı yapıyor. Hastalar eğer kilo vermeye hemen başlamazlarsa onları hastaneye yatırıyor. Hastaların ve ailelerinin doktor Now’dan korkuları görmeye değer.
Ağır yaşamlar programını izliyorum ve fanatiğiyim. 300 kiloluk insanların kilo verme mücadelesi ve bunda başarılı olmaları beni ekrana kilitliyor.Harika bir program şiddetle tavsiye ediyorum.(bkz: tlc) kanalında yayınlanıyor.
başlığı açan arkadaş özetlemiş gerçekten de hem kendisinin hem de toplumun umudunu yitirdiği insanları kilolarından kurtulmasına vesile olarak tekrar hayata bağlayan program
izlerken hayret ettiğim hem sevindiğim hem üzüldüğüm program.
tlc kanallarıyla ülkemizde büyük bir izleyici kitlesi sağlamış olan yapımdır. aşırı derecede kilo problemine sahip olan insanlar öncelikle iyi bir diyet programı uyguladıktan sonra ameliyat kısmına geçiş yapılıyor. aşırı derece kilo problemlerinden kastımız yataklara, odalara veya arabaya sığamayan insanlar yalnız.
Tlc’deki programın dışında birde benim ruhumun ağır yaşamı vardır. Kameraya çeksem arka sokaklardan daha çok sezon çıkartırım. Fakat işkenceye karşıyım. Kimseye zulmetmenin lüzumu yok.