adalet ve kalkınma partisi

adalet ve kalkınma partisi; türkiye cumhuriyeti anayasası, başta “insan hakları evrensel beyannamesi” ile “insan hakları avrupa sözleşmesi” olmak üzere tbmm tarafından onaylanmış uluslararası belgeler, siyasi partiler kanunu, seçim kanunları, diğer ilgili kanun ve mevzuat çerçevesinde, tüzüğü ve programına göre teşkilatlanmak ve faaliyette bulunmak üzere kurulmuş siyasi bir teşekküldür.

partinin kısaltılmış adı “ak parti” şeklindedir.

ak parti’nin amblemi (özel işareti) sarı ve siyah renklerden oluşan ampul’ dur
yolsuzluğun,yüzsüzlüğün,açgözlülüğün,hukuksuzluğun, adaletsizliğin, katliamların ,kadın cinayetlerinin,çocuk tecavüzlerinin ve hacıların,hocaların,üfürükçülerin partisi
türkiye cumhuriyeti devletini felakete, çözülmeye, dağılmaya götürecek parti.

insan aklı ile bu kadar dalga geçilmez be.
Ne adaleti görebildik ne de kalkınabildik. Anlamadım valla senelerdir.
Türkiye' de büyük değişimlerin ve gelişimlerin öncü partisi. Siyasi olarak iktidarda kaldığı süre boyunca ülkede bir çok yenilikçiliğe imza atmıştır. Lideri Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bu zamana kadar hiç birşey yapmadı diyen ergen kardeşlerimiz Ak Parti öncesi dönemleri araştırıp neler yapıldığını çok kolay görebilirler.
Yok yere küfur edip ilk günden uzaklaştırma alabileciğimiz başlık
ismiyle bir o kadar çelişen ve insanları dini kullanarak sömüren parti.
diğer adı adalet ve kalkınma partisi. türkiye ve halkının içinden geçtiler soya soya bitiremediler, ama neyse ki o kadar yol ve köprü yaptılar.