aamir khan

/ 2
adını duyar duymaz ''all izz well'' şarkısı akla gelmektedir.
üniversite de psikoloji ders vize ve finallerinin konuları bu adamın filmleri olurdu üç idiot ve her çocuk özeldir filmlerinin yeri bende ayrıdır daha nice filmleri de güzel ve izlenilesidir iyi seyirler
Yönetime el koyup tüm kanallarda, sokakta dev ekranlarda PK filmini başa sarıp sarıp izletmek istediğimdir.
Yorgunum sözlük.
Ghajini, 3 idiots, yerdeki yıldızlar, fanaa gibi çeşitli filmlerde başrol oynayan aynı zamanda bu filmlerin yönetmenliğini yapan kişi. Yeri geldiğinde insana ilham verir, yeri geldiğinde duygulandırır. Favorim 3 idiots.
Bütün filmlerini izlediğim bollywood denince akla ilk gelen ve bollywood'un piri kişidir geçenlerde Türkiye'ye ziyarete gelmiştir.
Hint filmlerine karşı çok serttim, asla dayanamam diyordum. Hele ki o bitmek bilmeyen şarkıları, dansları falan aman aman.

Bir gün bir arkadaşım Salman Khan'ın bi filmini şiddetle önerdi. Sonra ben çok sevdim ve o da AAmir Khan'ı da izlemelisin dedi. Derken geçenlerde Türkiye'ye geldi ve merakımı cezbetti. Dangal'a gittim. Bir gittim ki film bitsin istemedim. Derken bu hafta da Süperstar'a koştum.

Şimdi ulaşabildiğim tüm filmlerini topluyorum. Aamir tekrar gelirsen falan bir alo de, artık arkadaşın var burada, bir de öyle saçma saçma yarışmalara katılma, gerek yok.
Filimlerini entellektüelin ve ev hanımınlarının aynı anda beğendiği yönetmenlik-oyunculuk vb. işler yapan kişi.
En güzel bollywood filmlerinin başında yer alır. Bu adamın filmlerinin nasıl olduğunu merak edip trailer ını bile izlemem. Amir khan varsa aç ve direk izle kalitesiz olma ihtimali yoktur derim ben
ulkemizde ciddi hayran kitlesi bulunan,cok iyi filmlere sahip efendi, entelektuel adam
oynadığı bütün filmlerde illaki ders içerikli bir konu bulunmaktadır ayrıca 52 yaşında olmasına rağmen bence birçok genç oyucuya taş çıkarır filmleri arasında favorilerim ise 3 idiots, taare zameen par, pk ve dangaldır.
/ 2