31 ekim 2017 new york saldırısı

manhattan'da yayaların arasına kamyon dalması ve tribeca'da sivillere ateş açılması şeklinde vuku bulmuş. böyle durumlarda ne deniyordu: ayarını bozduğun kantar gün gelir seni de tartar.

hürriyet
"2 kişinin öldüğünün, 8 kişinin yaralndığı" şeklinde medyada servis edilen, "altında kamyonun elinde silahın nasıl sadece 2 kişi öldürürsün, beceriksiz herif" dedirten suçtur.
En az 6 kişinin öldüğü söylenen saldırı

Afganistan’a girme bahanesiyle 11 eylül saldırısını yapıp masum halkının canını kıyan ve bunu terörisler yaptı diyen abd bunu da yapar
donald trump'ın tam da sınırsız savaş yetkisi istediği dönemde olması akla o sözleri getiriyor: zamanlama manidar.
cnn'in terörizm analizcisi paul cruickshank saldırganın canlı yakalanması ile ilgili; "öttürürler, hem de bülbül gibi öttürürler" dedi. amerika'daki bütün bağlantılarını ortaya çıkartmak sorun olmaz ama özbekler çeçenler'e benzediği için o coğrafya ile ilgili istihbarat edinmek mümkün olmaz diye konuştu. özbeklerin abd nefreti ezelden beri bilinen bir durummuş.

anlaşılan arap teröristler ortadoğu'da böcek gibi gebermekle meşgul olduğu için bayrağı taşımak özbeklere kalmış.
ozbek asilli greencard lottery ile ulkeye girip isis adina eylem yapan dangolozun isidir. benim morelleri siffir siffir siffirlamistir. trump reyisin zaten aklina muslumanlar ve gocmenlik konulari gelince bile midesi bulaniyorken bu durum ustune tuz biber olmustur