24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimleri

malum gün geldi çattı a dostlar.biz gençler olarak,yeni nesil hippi gezginler olarak,her şeyden ötesi bu ülkenin sıradan bir vatandaşı olarak elimizi vicdanımıza koymalı,sandığa gitmeli ve oylarımıza sahip çıkmalıyız.
ayrışmaların son bulacağı,ekonominin daha fazla dibe vurmayacağı,pasaportumuzun dünyada itibar göreceği,huzur ve kardeşlik içerisinde yaşayabileceğimiz güzel ve güneşli günler için

(bkz: oy ver)
Ülkedeki köpek ve koyun sürüsünün fazlalığı tescillenmiştir.
Dipnot: terk etme vakti gelmiştir , müstehaktır size.

Haydi gelsin borçlar, olsun Euro 10. Çiftçinin totosundan , öğrencinin beyninden kan alsınlar , diğerlerinin içine ise boru itelesinler.

Son not: amip beyinliler silahları çıkarmış bakalım kaç insan maganda kurşunundan ölecek.
Sandık başkanı ve hukukçu olarak "iyi partili" olsam da tarafsız olarak her partinin oyuna sahip çıktım. Her oyda "hayırlı olsun" diye dua etmeye çalıştım. Mevzuat dışı hareket etmemeye özen gösterdim.
Umarım ülkemin her yerinde aynı hassasiyet gözetilmiştir.
Not:
Bizim okulda yüzde 90lık bir katılım vardı. Ne kadar çok katılım demek ülke genelinin daha demokratik karar vermesi demektir. Umarım seçim sonuçları her vatandaş için hayırlı olur.
bazen gecenin bir yarısı, yolun ıssız bir yerinde saatlerce beklersiniz. umudunuzun en tükendiği anda öyle biri gelir ve sizi alır ki hayatınızdaki en tatlı yolculuk o olur ya öyle bir umutla sonucunu beklediğim seçimdir. çok enteresandır her açıdan.
Seçim tek “iyi parti”ye yaradı. Koduğumun koyunları ilelebet seçecek bu vizyonu misyonu bir olmayan insanı.
“Çalsalar” diyeceğim ama bu kadar da oy çalamazlar aq ülke buram buram “kuçu, kuçu” “meeeee” kokuyor , kısacası tezek!
Ayrıca
“YSK”
YSK nedir ? Nasıl bir kurumdur, kurumsu mudur? Ülkedeki amacı nedir, manipülasyona neden izin verdi ?cevaplanamayacak sorulardandır...

“Anadolu ajansı” Atatürk’ün kurtuluş savaşı’nda iletişimi sağlamak için kurduğu ancak şuanda orada çalışan herkesin hesabında ne kadar olduğunu merak ettiğim kuruluş.

son söz:
Kendinizi benzettiğiniz kurt mu , köpek mi ,koyun mu bir türlü çözemedim ama sonuçta itaat etmeye meyilli!