14 şubat

şöyle bakıyorum da şu yaşıma kadar 14 şubatta hayatıma dahil olan birisi olmadı yeni bir takvim alır almaz 14 şubatı karalarım ..
herhangi bir gün. beni tek heyecanlandıran yönü indirimler. uzun zamandır istediğim bi şeyi aldım kendime. 14 şubat'ta kendime hediye aldım ressmen, canım kendim.
sevgiliye hediye göndermek isteyip gönderemediğim gün. neymiş efendim sevgililer günü nedeniyle hizmet veremiyorlarmış.
ülkedeki herkesin aynanda aynı eylemleri yapıp aynı şeyleri hissettiği(?) ve bunu yaparak karşınızdakinin kendinizi özel hissettiğinizi düşündüğü(?) gündür
yarak kürek, saçmalığın daniskası bir gündür. kutlamayın, kutlayalım diye ısrar edenlerden ayrılın.
Ne kadar çok yalnız insanın olduğunu gösteren bir gün. Bugün ve bundan sonraki günler şöyle bi dikkat edin bi kaç çift dışında erkekler erkeklerle kadınlar kadınlarla takılıyor. Bi de tek takılan yalnızlar var onlar ayrı incelenmeli.. İnsanların neden bu kadar yalnız insan varken neden yalnız olduğunun, yalnızlaştığınının, yalnızlaştırılmaya mahkum olduğunu sorgulaması gereken bi gün..
Akşama halı saha maçım var. Yalnızlık konusunda bu sene kendimi aştım.
Saçmalığın daniskasıdır.Sevdiğiniz insana hediye almanın bi zamanı yoktur.13 ya da 15 şubat sizin için daha özel olabilir.Bu güne özel üretilen veya bu güne özel indirimlerle reyonda satışa konulan aynı marka donu 100.000 kişi alıp sevgilisine hediye ediyor ve sevişiyor.Bunun nesi özel ?