#tüm terliksi-hayvan başlıkları

19 Mayıs 2007 de Ali Rıza UYGUR’un önderliğinde kurulan, binlerce üyesi onlarca il ve ilçe teşkilatı bulunan bugün hala Türkiye’nin en büyük motosiklet klübü olma özelliği taşıyan tüzüğü, hiyerarşisi, makamları bulunan sistematik bir oluşumdur. Custom, Cruiser, Chopper tipi motosikletlere açıktır. Sloganı “Birlikteliğimiz Gücümüzdür”. Saygın ve öncü bir klüptür efenim.
Misalen kol kılları. Bu şerefsizleri kesmiyorsun 5 sene stabil durumlarını koruyorlar da ne zaman bi ağda bi jilet vs yüzü görsünler hoyrat bir şekilde “Beyler bizi kestiler haydi hunharca uzayalım” diyerek yılların suskunluğunu bozuyorlar. Hayır nasıl anlıyorsunuz bre mübarekler uzun kıl köke baskı falan mı yapıyor da hafifleyince bir alarma geçme durumu oluyor? Hani dipten kesilince yeniden uzamasını filan anlıyorsun da yarıdayken makasla kesiyorsun yine aynı. Fikirleri, hafızaları var resmen kılda bir keramet var.
Kalitesiz bir cümledir. Kullanılan yerde ego kokuları buram buram dolaşır. Bu cümleyi kullanmayı alışkanlık haline getirenler kalitesiz sohbetler sunarlar. Bir türevi “O değil de” şeklinde vuku bulur dimağlarda.
6 gündür cebelleştiğim eylemler bütünüdür. Genel itibariyle yurdum insanı bu eylemi gerçekleştirdiğini anlatırken “ Beni esir mi aldın ulan dedim. Paketi bi fırlattım o gün bugündür... ” minvalinde kelimeler kullanır. Zor bir süreçtir vesselam.