#tüm motosikletterbiyecisi entry'leri

en güzel kent meydanları

Kent meydanları o şehirde yaşayan insanların birincil buluşma noktasıdır.Meydanların o kentin tarihinde özel bir yeri vardır.Bir de önemli semboller genelde orada toplanmis olur.O kentin ruhunu,yerlilerin yaşayışlarını gözlemleme fırsatınız olur.
Benim için Madrid-Plaza Mayor bunlardan biridir.
Bir diğeri de Taksim demeyi çok isterdim ama artık dilim varmıyor.

gezmeyi kamp yapmayı sevmeyen sevgili modeli

Siz hem yolları hem onu seversiniz. Ama o yollari sevmez. Siz doğada bir cadirda onunla olmanın hayalini kurarsiniz ama o deniz-kum-güneș-otel insanidir. Siz hem gezeyim hem öğreneyim kafasındasınızdır ama o hiç oralı degildir. Ne yoldan vazgeçebilirsiniz ne yardan.
Ne olacak bu ilișkinin sonu diye kara kara düșünürsünüz.
Var mı yoldan vazgeçemeyip yardan vazgeçen yürek yemișler?

pragda otel tarafindan tehdit edilen gezgin

interrail türkiye pragda bir otel tarafindan tehdit edilen gezgin


Merhaba dostlar. Pragda kaldığı hostel için olumsuz yorum yaptı diye arkadașımızı arayıp tehdit etmișler. Sen kim köpeksin ulan diyip puanlarını alt üst edecek cengaverleri buraya bekliyoruz.

Post anagrupta, linki yukarida

fakir olmakla övünen yeni nesil

Hayatini minimal duzeyde yasayip, fazlasi icin herhangi bir girisimde bulunmayan, ne üretmekle ne de calismak uzaktan yakindan alakasi olmayip tembelligine kilif uyduran tiplemelerin oldugu bir nesildir. Fakirlikten kastim sadece parasizlik degil ayni zamanda beceriksizliktir.
Bundan 2-3 sene sonra görecegim lan hepinizi

alttaki yazara soracaklarım var

Terliksi hayvana cevabimdir. Sıçacağımızı bile bile neden guzel yemek yemeyi tercih ediyorsak o sebepten. Biraz damak lezzeti biraz ihtiyaç.
Alttaki yazar arkadas sorum sana. Biri seni neden sevmeli mesela?

yürekten seven erkek

Benim sevgilimdir. Yurekten sever, yurekten sevilir. Genel inanistaki gibi 4s kuralina gore hareket edenlerin karakterleri oturmamistir henuz. Uzak durun. Sizi seveni insan gibi sevin, o kadar karmasiklastirmaya gerek yok 3 gunluk dunya anasini satayim. Tadini cikartin

gezgin sözlükte ifade özgürlüğünün olmaması

Başlığı açan arkadaşa sormak istediğim şey şudur : sen kendi yazdığın entryde nasil bir mantik buldun acep?sözlük dili diye bişey vardır.çok konudışı ya da aykırı olmadığı sürece isteyen istediği şeyi istedigi gibi yazar.insanlar entry yazarken,başlık açarken sana mı sorsun "abi bunu böyle yazdim ama sence ifadelerim çok mu ekşi sözlük formatında olmuş acaba?" diye.
Ne yapsin insanlar entry acarken devrik cümle kursun,kafiyeli falan mi yazsin sirf iki kere iki dört demenin farkli bi yolunu bulmak icin.
Şimdi bu minvalde önce bi bak bakalım sen ifadenle başkalarının ifade özgürlüğünü kısıtlamış mısın kısıtlamamış mısın?