#tüm badboy başlıkları

gezginlere kötü haber. el atılmadık bi salda kalmıştı, anlaşılan uzungöl faciası sonrası salda gölü de doğallığını kaybedecek. hala görmeyen varsa, en kısa zamanda son kez doğal haliyle görmeniz dileğiyle.
bakınız
1.5 aydır ülkemizde kış ayı yaşanmasına rağmen, bir türlü gelmeyen kar yağışıdır. her geçen sene mevsimlerde yaşanan anormallikler giderek artıyor, sel baskınları, yaz ortası şiddetli yağmurlar, aşırı sıcaklar ya da çok soğuk havalar...
görünen o ki, hava ve çevre kirliliğine önlem alınmaz ve kontrolsüz yapılaşmaya devam edilirse, yakında yaşayacak bir gezegenimiz de olmayacak gibi görünüyor.
evet yanlış duymadınız, yalnızlık bakanlığı.

ingiltere'de başbakanlık ofisinden yapılan açıklamada yalnızlıktan sorumlu bir bakanlığın kurulduğu açıklandı.

muhafazakar parti'den milletvekili tracey crouch'un yalnızlık bakanı olarak atanacağı belirtildi.

bu projenin temellerini 2016 yılında aşırı sağcı bir kişi tarafından öldürülen işçi parti milletvekili jo cox atmıştı .

başbakan theresa may, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "jo cox, ülkedeki yalnızlığın ne seviyede olduğunu anlamış ve kendini bu durumdan muzdarip olanlara yardım etmeye adamıştı" dedi.

may, yeni bakanlığın cox'un mirasına sahip çıkarak bu konuda çalışan sivil toplum örgütleriyle beraber çalışacağını dile getirdi.

göreve atanan bakan crouch ise "bu konu jo'nun tutkuyla ilgilendiği bir meseleydi, biz de anısına sahip çıkmak ve ingiltere'de yalnızlıktan ötürü acı çeken milyonlarca kişiye yardım etmek için elimizden geleni yapacağız" dedi.

aynı zamanda ulusal istatistik ofisi'nin yalnızlığın doğru ölçümü için bir yöntem geliştireceği aktarıldı.

haberin devamı için
üniversite de çok samimi olduğum bir arkadaşa verilmiş addır. lakabı pepe
ilk duyulduğunda akıllara futbolcu pepe ve çizgifilm karakteri pepe gelse de, aslında çok daha farklı bir hikayesi vardır.

günün birinde mahallede top oynayan çocukları gören kahramanımız, çocukluk günlerini hatırlar ve birden top eşliğinde şık hareketlerle dolu bir gösteri sunar. havadan gelen topa vole vurup estetik bir hareket ile gösterisini bitirmek isteyen kahramanımız, topa yükselir ve tam da bacağını kaldırdığı sırada beyaz bayrak gibi açılan don pantolon arasından görünür. O günden sonra Kahramanımız pepe yani pantolonpatlatan(pp) lakabını alır.