gezgin sözlük neden sessiz

Niye burası ölü gibi ya. Arada yazın da yasayan var mı göreyim:(
Şahsım adına sözlük içerisinde fazla bilgi kirliliği olmaması ve yazarların içeriklerinde gerçekten bilgi vermek amaçlı içerik oluşturma isteğinden kaynaklı memnun olduğum sessizlik durumdur.
Ekstra: herkesin birbirine saygı duymasıda bu sessizliği ekstra çekici kılmaktadır.
Şahsen ben dünya turuna çıkacağım günü bekliyorum..Çok az kaldı.Yolculuk başlayınca günlük tarzında buraya başımdan geçenleri yazıcam.Pusudayım.
epeydir her gece 12 den sonra bi kolaçan eder, hoşuma giden başlık olursa yazardım az da olsa canlansın diye lakin son birkaç gündür giriyorum bakıyorum harikulade, yazmama gerek kalmıyor. bu hali iyi bile anlayacağınız
sonuna soru işareti konmasını makbul bulduğum sorunsaldır.

kalabalık olmasının iyi olmadığı görüşler yer alıyor, pek katılmıyorum. her düşünceden ya da "düşüncesizlikten" beslenmeli bence bu tip platformlar. hatta düşüncesizlikler olabildiğince fazla dile getirilmeli ki "oha salağa bak" falan diyebilmeliyiz.
facebook’ta bi dünya bilmemnerail sayfalarında kız/erkek sevgili bulabiliyorsun. burası cazip gelmedi kimseye.
yeni aldım üyeliği sözlükten. şimdilik saptamalarım şunlar. açılan başlıklar hep bir konu etrafında şekillenmiş gibi. yazarların çok başka hayat bakış açıları olduğunu biliyorum fakat bu başlıklara ve entrylere yansımayınca bir noktada daralıyor sözlük. sadece seyahat gezi özgürlük temaları değil de başka konularda da açılmalı başlıklar. emin olun herkes göz atıyor sözlüğe fakat kısıtlı başlık ve entryler siteye alışmalarını engelliyor.
Sessiz değilmiş ölüymüş resmen
Ölü sözlüğe yazar olduk bizlerde