bu nasıl aldatıldığımı öğrendiğimin hikayesidir

cevaplanabilir entry
onunla 16 yaşında tanışıp bir kaç ay içinde çıkmaya başlamıştım. ilk aklı başında sevdiğim kızdır kendileri. bir buçuk sene güzel bir birlikteliğimiz vardı. biz okulda her teneffüs görüşürdük. okul sonrası birlikte sahile inerdik. gezerdik tozardık. yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. gel zaman git zaman yaz tatiline çıktık. yine görüşüyorduk. ailelerimiz sıkıntılı insanlar da değildi. görüşürdük. sonra ikimizde yaz tatiline gittik. bana soğuk davranmaya başladı. mesajlarıma cevap vermemeye başladı. neyse dedim tatilde kafasını dinlesin. çok üstelemedim.

birkaç gün geçti. telefonla aradım. gerçekten aklım kalıyordu. çünkü gerçekten seviyordum. neyse telefonla aradım bir adam açtı. dedim sen kimsin ? dedi ben sevgilisiyim. sonra sevgilim denen insan müsvettesi aldı telefonu sesi titriyordu. benim ne adamdan, adamın ne benden haberi var.

gerçekten çok kötü hissediyordum. adeta bir b*k çuvalı gibi. neyse bir banka oturdum plajda. yanıma bir abi geldi. o zamanlar ben lise 3'teyim. gelen abi de üniversite öğrencisi. Ne oldu diye sordu. olayları anlattım. bana o kadar iyi bir terapi yaptı ki anlatamam. Dediği tek şey hala hatırlarım mühür gibi işledi beynime o zaman. bahar tek çiçekle geçmez dedi. bu sözünü hala unutamam.

daha sonra öss'ye hazırlandım. sınavın etkisiyle çok takmadım sınav daha önemliydi benim için. iyi bir üniversite kazanıp hayatımı yaşadım daha sonra zaten.

Ek olarak her şeyi anlarım. Sevgin biter, aşkın biter, saygın biter her şey olur. Ama aldatmak nedir ? Bu nasıl karaktersizliktir. Aldatmayın dostlar, romalılar ! ilginiz alakanız sevginiz bittiğinde insan gibi kadın erkek fark etmeksizin alın karşınıza konuşun güzel ayrılın dost kalın. İnsan olun. Karaktersiz olmayın.

Sevgiler. Sözlüğün kimyacısı...