alkolün dozunu kaçırmak

limit koyamadığım eylemdir. 1 tane daha , 1 bardak daha derken rezil olmaya doğru giderim ,dışarıda içecekseniz kesinlikle yanınızda sağlam birini bulundurmak şart! eğer içiyorsanız kaldırımda uyumamak için , sokakta soyulmamanız için bir vefalı arkadaşınız yanınızda bulunsun
*tecrübeyle sabittir.
Eğer kaçırmak için uğraşılıyorsa ek olarak diyebileceğim
parkta da sızmak kötüdür uyandığınızda bebeler size: “anne bu aptallar ölmüş mü” diyebilir. Geceleri de kapıyı kilitlemekte ve anahtarı mümkünse başkasına vermekte yarar var

Bunun için yanınızda iradeli insanları bulundurmak önemli
Sabah uyanınca kimsenin yüzüne bakamayıp hızlıca sosyal medya hesaplarını kontrol etmektir ne bok yedim diye sormak...
kişiye göre değişen etkileri vardır. bi arkadaşım içtikçe saran bi tip bazısı daha nazik olur. ben daha eğlenceli olurdum(4 senedir içmiyorum) zaten dozunu kaçıramıyodum bi yerden sonra midem bulanır ve içmeye son verirdim. poposuna güvenen içsin ama sağlığa zararlıdır tavsiye etmem.
can dostlarım sağolsunlar arkamı topladılar doğrudan eve getirip,pjamalarımı giyindirip yatağıma koydular gerçekten böyle arkadaşlara ihtiyaç var.
en son başıma geldiğinde kucagımda bir poşet kedi maması yerken çekilmiş bir kaç fotoğraf anı olarak kaldı.
bir banketin üzerinden sızıp kalmak ve sabaha mabadın donarak uyanıp "nerdeyim ulan ben" demektir.
Eğer ki bunu farklı bir ülkede yapıyorsanız, etrafınızdaki adamlar niye türkçe konuşmuyor aq yoksa ben mi konuşmayı unuttum diye sebepsizce ağlamanıza yol açar..