gezgin sözlüğün beklenilenden güzel olması

açıkcası beni şaşırtmıştır.

7 yıllık (bkz: ekşisözlük) yazarı olarak vakit geçirmekten hoşlandığımı ve beklentimin üstünde bir sözlük olduğunu söylemeliyim. kalitesini koruması dileğiyle.
katıldığım önermedir. yazıların içeriği ve bilgilendirici olması şaşırtıcıdır. (bkz: inovasyon) şarttır.
Ekşi sözlükten farklı olarak daha az küfür edilen ağzı bozukların olmadığı şu an için ırkçı bir söyleme denk gelmediğim yardımsever, iyi niyetli insanlarla dolu olduğunu gözlemlediğim mecra
Ekşi ve diğer platformlardan çok daha sade ve anlaşılır planlanmış gezginsözlük bir teşekkürü hak ediyor :)
hayattaki en büyük beyecanları ortak olan insanların buluştuğu bir platform olduğu için önceden zaten güzel olacağını tahmin ettiğim, bu konuda beni yanıltmayan mecradır. gezen, merak eden, sorgulayan, farklı yerleri, kültürleri ve insanları tanımaya heves edip bu hevesini gerçekleştirmeye çalışan insanların biraraya geldiği yer nasıl da kendini belli ediyor hemen. hep böyle kalması dileğiyle.
Gezerken okuyanların, okudukça öğrenenlerin, öğrendikçe bilgilenenlerin, bilgilendikçe paylaşanların, paylaştıkça mutlu olanların, mutlu oldukça mutluluk saçanların var olması nedeniyle her şey çok daha güzel olacak. :)
Gezginsözlük iyiki var. :) "Bizim" dediğiniz samimi ortamların bozulmaması ve 'bizim gibi' lerin bunu koruması dileğiyle. :)
sakin, dolu dolu içerik, güzel insanlar. bir copy paste içerik sözlüğü beklerken içeriye gezgin doluşmuş, hikayeler, ülkeler tam bir kurtarılmış bölge.

sözlüğün maddi gücü yazılımcısı vs. kimse tek tek teşekkür ederim. yatırımla ayağa kalkıp diğer sözlükleri tozu dumanına katabilir. birazcık para akıtın reklama birşeye ama düzeni bozmayın
öptüm gözlerinizden bye.
Bu şekilde sade ve güzel bir şekilde devam ederse fazlasıyla şenlenecek buralar.
ulan madem bu kadar güzel sözlük yapacaktınız ne diye bu kadar beklediniz. iceriklerinin güzelligini korumak dilegiyle en ama en önemli uyarin otu boku silmeyin, sansur uygulamayin. millet diger sozluklerde moderator duyarindan bikti.

eger bu konuda onlem alirsaniz diger konularda eksik gorunmuyor zaten, klavye’ niz emeginiz herseyiniz guzel olsun, gezginlerin kampcilarin otostopcularin da yazabilecegini gosterin.