gezgin sözlüğün beklenilenden güzel olması

açıkcası beni şaşırtmıştır.

7 yıllık (bkz: ekşisözlük) yazarı olarak vakit geçirmekten hoşlandığımı ve beklentimin üstünde bir sözlük olduğunu söylemeliyim. kalitesini koruması dileğiyle.
Ekşi sözlükten farklı olarak daha az küfür edilen ağzı bozukların olmadığı şu an için ırkçı bir söyleme denk gelmediğim yardımsever, iyi niyetli insanlarla dolu olduğunu gözlemlediğim mecra
beklenenin üstünde olması gayet doğal bence ama keşke inatla (bkz: tek elle südyen kopçası açmak) (bkz: xhamster) gibi postlar açılmasa... seviyeyi inci sözlüğün seviyesine düşürmeden kullanabilsek keşke.
Gezerken okuyanların, okudukça öğrenenlerin, öğrendikçe bilgilenenlerin, bilgilendikçe paylaşanların, paylaştıkça mutlu olanların, mutlu oldukça mutluluk saçanların var olması nedeniyle her şey çok daha güzel olacak. :)
Gezginsözlük iyiki var. :) "Bizim" dediğiniz samimi ortamların bozulmaması ve 'bizim gibi' lerin bunu koruması dileğiyle. :)
4 yillik eksi sozluk yazari olarak soyleyebilirim ki gezginsozluk cok guzel bir gidişata sahip ve buyudukce guzellesen bir olusum. Sadece tek eksigin yazar alimlarinin cok kolay olmasi. Biraz daha zorlastirilirsa daha iyi olabilir. Elini kolunu sallayan giremez en azindan diye dusunuyorum. Eksi sozlugun diger sozluklerin önüne geçmesinin sebebi çaylakları 2 sene 3 sene sırada bekletmesi ve gercekten iclerinden guzel yazilar yazarak sıyrılanların takibinin iyi yapilmasidir.
hayattaki en büyük beyecanları ortak olan insanların buluştuğu bir platform olduğu için önceden zaten güzel olacağını tahmin ettiğim, bu konuda beni yanıltmayan mecradır. gezen, merak eden, sorgulayan, farklı yerleri, kültürleri ve insanları tanımaya heves edip bu hevesini gerçekleştirmeye çalışan insanların biraraya geldiği yer nasıl da kendini belli ediyor hemen. hep böyle kalması dileğiyle.
yakın zamanda gelecek bazı güzelliklerle verilen emeğin karşılığını alacağını düşündüğüm sözlüktür.
şimdilik normal seyrinde, güzel gitmektedir.
yavaş yavaş adından söz ettirecek sözlüktür. tasarım çok sade ve güzel. mod yok gibi nerdeyse, ortalıkta görünmüyorlar bu huylarını çok sevdim.

güzel bir yatırım ile, alır götürür. reklam şart.
sakin, dolu dolu içerik, güzel insanlar. bir copy paste içerik sözlüğü beklerken içeriye gezgin doluşmuş, hikayeler, ülkeler tam bir kurtarılmış bölge.

sözlüğün maddi gücü yazılımcısı vs. kimse tek tek teşekkür ederim. yatırımla ayağa kalkıp diğer sözlükleri tozu dumanına katabilir. birazcık para akıtın reklama birşeye ama düzeni bozmayın
öptüm gözlerinizden bye.
“ Umarız böyle devam eder. “ cümlesindeki böylenin verdiği huzurdur.