fethiye

abartılmış balon mekan. datça her türlü buradan daha güzel
her sırt çantalı bir gün mutlaka uğramış ya da uğrayacaktır.
yaz kamplarının vazgeçilmez yeri, gayet uygun fiyata duş elektrik vs. imkanları ile kamp yapabilirsiniz
ölüdeniz ve kelebekler vadisi fotoğraflarıyla kendini aşık etmeyi başarabilen muğla'nın güzide ilçesi. Bunun yanında onlarca koy, çalış plajı, babadağ, likya yolu, saklıkent kanyonu, gizlikent şelalesi, kayaköy, kaya mezarları, antik kentler, yakapark, kordon, paspatur, şemsiyeli sokak, marina, şovalye adası ve paragliding imkanı ile bir hafta tatile sığdırılamayacak kadar zenginliğe sahiptir.
Ölüdenizin ölü olmayan belcekız tarafında hava karardıktan sonra kamp yapabilirsiniz genelde sabah 8 gibi jandarma uyandırıyor çok temiz iş :)
Saklıkentte günü açın kelebeklerde fotoğraf çekin ölü tarafında yorulun hisarönünde uyanın '
yazın aşırı nemden bunaltan Ölüdeniz'e gidip ferahlıyım derseniz fiyatlarıyla tamamen coşturan tatil ilçesi. O değil de Ölüdeniz'e tepeden bakarken "Burası ne güzel yer hemen varıyim, geziyim" gelince de "Çok da bir halt yokmuş aslında" dersiniz.
Fiyat olarak aşırı uçuk bence kamp yapmıycaksanız tercih etmeyin derim.Yazın özellikle ölüdeniz tarafı nemden öldürür,bildiğiniz alev aldığınızı hissedersiniz.
eşsiz ölüdenizi, bakir koyları ve yamaç paraşütü aktiviteleri ile yerli ve yabancı turistleri çeken muğla'nın bir ilçesi.
Ege ve Akdeniz Bölgesi arasında Muğla il sınırlarında bulunan Bodrum , Datça , Göcek , Marmaris gibi Türkiye'nin tatil kentlerinden bir başkası olan Fethiye Tarihi boyunca bir çok medeniyetin gözde yerleşim yeri olma özelliği taşımaktadır Fethiye .